Logo

GEBZE PORTSUZ İNTERNET


Hakkımızda

Kablolu ve kablosuz internet hizmetlerimiz ile
şimdi Türkiye`nin tüm İl ve İlçelerindeyiz...

 

SÜRATNET İNTERNET VE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş., bireysel ve kurumsal kullanıcılaın kullanımına yönelik internet ihtiyacin karşılamak amacıyla kurulmuş ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafindan "İnternet Servis Sağlayıcısı (iSS) olarak yetkilendirilmiş bir Telekomünikasyon firmasıdir. Kablolu internet network aktif yönetim sistemlerimiz yedekli olarak dizayn edilmiş ve 7/24 izlenmektedir. Kablosuz altyapimizda da her türlü olumsuz hava koşullannda test edilen dünyanin en iyi kablosuz iletişim teknolojisine sahip cihazlar kullanlmakta olup, profesyonel network sistemleri ile entegre edilmiştir.

2021 yılında yapmış olduğumuz anlaşmalar ile Türkiye'de tüm il ve ilçelerde kablolu internet hizmetimiz devreye alınmıştır. Adsl, Vdsl, Fiber internet talepleri kısa sürede işleme alınarak bağlantı sağlanmaktadır.

Otel, Hastane, Okul, E-Ofis gibi internetin yoğun kullanıldığı, tek noktadan yönetim yazılımı ve 5651 sayılı kanun gereği log kayıtlarının tutulması dahil tüm sistemin kurulumlarını yapabilmekteyiz.

Aynı zamanda tüm Türkiye'de, birbirini gören ek bina, fabrika, şube, depo, şantiye vb. yapılar arasında kablosuz iletişim projelendirmelerini anahtar teslimi gerçekleştirmekteyiz.